Menu

Reference pacientů

JEŠTĚ JEDNOU DÍK A UZNÁNÍ VAŠÍ PRÁCE

Vážení lékaři, sestry a pracovníci CKTCH,  jmenuji se Petr Kluska a dne 30. června 2009 jsem se u Vás podrobil operaci 4násobného srdečního bajpasu.

Halouzka Josef

18. února uplyne rok od chvíle, kdy jsem podstoupil transplantaci jater na oddělení CKTCH Vaší nemocnice, a současně jsem si připsal nové významné datum ve svém životě...

Ležoň Ladislav

Přeji Vám všem v novém roce hodně štěstí, zdraví, pohody a samé zdárné chirurgické zákroky...

Rozmahelová Ol. a Luňák L.

... jejich péče a přístup byl opravdu odborný a profesionální. Setkala jsem se zde s příjemným jednáním a zájmem o pacienta.

Matušová Kamila

Dobrý den, jmenuji se Kamila Matušová a chtěla bych Vám poděkovat za svou dceru Lucii Matušovou, která k Vám byla 21.6.2010 letecky transportována vrtulníkem z Ostravy.

Růžena Illková

Jmenuji se Růžena Illková a ráda bych Vám poděkovala za svého manžela Zdeňka Illka, kterého do Vaší nemocnice přivezli téměř mrtvého a vy jste ho i přesto všechno zachránili.

Piták Petr

Vážený pane profesore! Je to už 10 let, přesně 15.2.2000, kdy jsem byl na stole pod Vašima rukama. 

Stanislav Ležoň

... v říjnu letošní roku tomu bylo pět let, co jsem byl ve Vašem centru operován panem primářem Ondráškem. Byla to dvojoperace, levá krční žíla + 3x bypass.

Václav Dolecký

... dovoluji si poděkovat Vám a špičkovému týmů operatérů, kteří mě dne 23.10.2008 operovali. Moje poděkování ...

Bohumil Kubišta

... před 16 roky 20.7.1992 věnoval náhradní aortální chlopeň a tak mi prodloužil život do dnešních dnů.

Ing. Alena Čírtková

... přijměte prosím poděkování celé naší rodiny za psychickou podporu, odborný zákrok a vzornou péči o našeho tatínka ...

JUDr. Lubor Vokurka

... je Vaší zásluhou, že operace, kterou jsem podstoupil, proběhla úspěšně a že i pooperační péče byla tak intenzivní a kvalifikovaná ...

< 1 2 3 4 5 6 >