Menu

JEŠTĚ JEDNOU DÍK A UZNÁNÍ VAŠÍ PRÁCE

Vážení lékaři, sestry a pracovníci CKTCH,  jmenuji se Petr Kluska a dne 30. června 2009 jsem se u Vás podrobil operaci 4násobného srdečního bajpasu.

V době operace jsem měl 65 roků. Hospitalizace pro mne byla značně stresující, protože po koronarografii ve FN Bohunice jsem byl v nejbližším termínu odeslán na Vaši kliniku k zákroku. A to jsem tam šel s tím, že mne nějak pobolívá na hrudi a po vyšetření půjdu za několik hodin domů a snad na to dostanu nějaké léky.

Přijetí u Vás bylo velmi povzbuzující a příjemné, až jsem měl dojem, že mám nadstandard. Přístup lékařů i sester  byl po celou dobu vzorný, bohužel jejich jména jsem si nestačil v rozrušení z operace zapamatovat. Velkým zážitkem byla pro mne v den propuštění návštěva lékaře operatéra (mladší, vysoký štíhlý muž s kratším jménem), který se mne představil a informoval mne o průběhu operace. Byl to pro mne vysoce emotivní zážitek.

Přesně rok po operaci jsem se cítil docela ve formě, a tak jsem s rodinou podnikl výstup na hrad Bezděz, což jsou 2km strmého kopce. Srdce i já jsme to zvládli.  Nedávno jsem si koupil PC a tak po jeho zvládnutí prvně píšu poděkování Vám.

JEŠTĚ JEDNOU DÍK A UZNÁNÍ VAŠÍ PRÁCE.                                   

Petr Kluska, Brno

Jméno