Menu

Poděkování - Nikola Nedvědová

Vážený pane řediteli,

 

chtěla bych touto cestou z celého srdce poděkovat celému týmu lékařů a sester CKTCH, kteří mi zachránili život.

Byla jsem akutně přijata 18. 11. 2022 kvůli velkému myxomu levé síně a hospitalizována na oddělení 12. Musím upřímně říct, že vyslechnout si tuhle diagnózu v 29 letech byl šok. Když jsem se ale dostala na CKTCH, věděla jsem, že budu v těch nejlepších rukou. 

Několik měsíců jsem se snažila u různých lékařů zjistit, co se se mnou děje, ale bohužel bez výsledku. Setkala jsem se pouze s bagatelizováním mých zdravotních problémů. O to vděčnější jsem, že jsem měla nakonec obrovské štěstí a dostala jsem se právě na CKTCH. Po zkušenostech z předchozích měsíců jsem byla velmi mile překvapená tím, jak to může fungovat v jiných zdravotnických zařízeních. Empatie, laskavost, slušné jednání a profesionalita na té nejvyšší úrovni.

Obrovský dík si zaslouží zejména MUDr. Aleš Tomášek, Ph. D., můj ošetřující lékař, který mne přijímal a MUDr. Jiří Ničovský, Ph. D., který mne operoval. 

S lékařem, jakým je pan doktor Tomášek jsem se ještě nikdy nesetkala a bez nadsázky mohu říct, že si ho budu pamatovat navždy. Je to vynikající lékař, to bezpochyb. Ale to, jak přistupuje k pacientům - to si zaslouží velké ocenění. Nejenže se snaží pomoci, ale vše vysvětlí, o pacienta má zájem a dokáže pomoci i po psychické stránce. Díky němu jsem věděla, že bude vše v pořádku a k celé situaci jsem se snažila stavit pozitivně. Velmi bych přála každému pacientovi lékaře, jakým je MUDr. Tomášek.

Můj návrat do života by se však nepodařil bez pana doktora Ničovského. Díky operaci, kterou bezchybně provedl si budu moci po zotavení opět užívat života plnými doušky. Velmi si cením toho, že se mi před operací snažil vysvětlit vše, co se bude dít a dodal mi naději, že bude vše v pořádku. Jeho práce však nekončí na sále, ale o pacienta a jeho stav se zajímá i po operaci, za což jsem také velmi vděčná. 

V neposlední řadě si zaslouží obrovské poděkování všechny zdravotní sestřičky a pracovnice na oddělení. Všechny sestřičky, se kterými jsem se za dobu hospitalizace setkala, byly naprosto skvělé. Vždy se ke mně chovali velmi mile, byly laskavé, vše mi vysvětlily a snažily se pomoci. Opravdu si velmi vážím jejich práce, která je mnohdy velmi náročná. Pacientům se věnují na 100% a jsou opravdu velmi, velmi zlaté.

Závěrem chci poděkovat opravdu všem, kteří o mne po dobu hospitalizace pečovali. Bohužel si nepamatuji jména všech lékařů a lékařek, se kterými jsem se setkala, za což se omlouvám. Velmi ale všem děkuji za laskavý přístup a skvělou péči. Těžko hledám slova, která by dostatečně vyjádřila, jak jsem vděčná za Vaši péči. 

Já i moje rodina jsme velmi šťastní, že jste mi pomohli. Přála bych Vám vidět radost moji tříleté dcerky. Kvůli zdravotním problémům už jsem nemohla plně fungovat jako maminka. Zanedlouho ale budu opět moct běhat s dcerou na hřišti a užívat si každý den a to jen díky Vám.

 

 

S úctou

Nikola Nedvědová