Menu

Jaroslava Mertová

Vážený pane řediteli,

chtěla bych alespoň touto cestou poděkovat všem lékařům,sestřičkám a pracovníkům ve Vaší nemocnici. Jedná se o oddělení 13,12 a ted je již sestra Markéta Mertová na oddělení 11. Vedoucí lékař Mudr.Petr Pavlík. JSOU TO TI NEJVĚTŠÍ MACHŘI!!!

DNE 28.7.2019 mé sestře transplantovali srdíčko. Začátek prázdnin byl pro nás velice těžký, kdy nám v Ostravě řekli,že stav mé sestry je velice vážný a že jej neumějí léčit,at se připravíme,že sestra zemře. To bylo něco hrozného. Zvládla převoz do Vaší nemocnice,kde šlo již vše velice rychle a 28.7.2019 dostala svou druhou šanci.

Jelikož bydlíme od Brna necelých 200km,nemůžeme být u sestry každý den, poprvé jsme sestru navštívili 1.8.2019.

Ležela na oddělení 12,přístup všech pracovníků byl opravdu velice profesionální,milý a vstřícný.

Zachránili nám sestru a hlavně maminku 9ti leté holčičce Andrejce.

Bohužel jsem nemohla osobně poděkovat lékařům, pouze telefonicky, ale pochvala od Vás, je určitě také potěší. Celou dobu po převozu z ostravské nemocnice jsem byla v kontaktu s Mudr.Lukáš Marek Ph.D., Mudr. Kateřina Petrová. Vždy nám vše ochotně a hlavně trpělivě vše vysvětlili.

Děkujeme celému týmu i sestřičkám,kteří se na  transplantaci podíleli a také na pooperační péči. Dnes ráno sestru přeložili na oddělení 11,vede se jí skvěle.

Ještě jednou všem moc děkujeme. Za rodinu Mertová Jaroslava