Menu

Dušan Mlýnek

Vážení  lékaři a lékařky, zdravotní sestry a obětavý nemocniční personále !

 Dnes mám druhé výročí Vaší náročné operace na mém starším těle-trojnásobný bypass na mém srdíčku,spějícího bez Vašeho vysoce odborného zásahu k infarktu myokardu,čímž jste mně umožnili ještě nějaký čas se radovat ze života,který tak miluji. Jsem velmi vděčný kolektivu operatérů jak za operaci pod vedením doc.MUDr.Petra Němce,tak lékařům a sestřičkám za následnou vysoce odbornou a starostlivou pooperační péči. Ještě jednou moc a moc děkuji.

    V pondělním vysílání ČT -pořad "Sestřičky" jsem si mohl připomenout ,jak náročná je operace i transplantace srdce a ještě více vzrostl můj obdiv k Vaší tak náročné práci,kdy jakákoliv komplikace může mít i fatální následky.

    V souvislosti s děním u nás i ve světě při řádění koronaviru ,kde zdravotní personál pracuje obětavě v první linii boje s neviditelným zákeřným nepřítelem,na který zatím kromě prevence není účinný a spolehlivý lék, je na místě rovněž vyslovit i poděkování Vám všem. Jen víra ve Váš úspěch při tomto boji mě drží v naději,že ta operace srdce nebyla úspěšná jen na pár měsíců,možná let v naší seniorské nejvíc ohrožené skupině obyvatel této krásné a chytré země.

   Přeji Vám všem ,abyste ten boj vyhráli bez následků i na Vašem zdraví,kde riziko je na hranici únosnosti.

 

Ještě jednou  moc děkuji.

 

Rajhrad 3.dubna 2020

 

Dušan Mlýnek ,vděčný pacient CKTCH.