Menu

Srdíčko, které se z Vaší pomocí rozběhlo

Vojtovi je dnes 12 let a já mu přeji, aby mu srdíčko, které se z Vaší pomocí rozběhlo, dlouho sloužilo a přeji mu hodně zdraví.

Věra Stulíková

 

Dobrý večer Vám všem,

právě v tuto chvíli před rokem jsem si vezla svého syna Vojtu na operační sál, kde ho čekal velmi náročný zákrok - a to transplantace srdce. Dnes všichni vzpomínáme na ty loňské náročné chvíle a uvědomujeme si jaké náhody a okolnosti vedly k tomu velkému štěstí, které nás v podobě dárcovského srdíčka pro Vojtu potkalo. Dnes je Vojta o 9 cm větší než před rokem, už zase chodí do školy, lyžuje, bruslí, jezdí na kole a dělá nám velkou radost. Snažíme se mu maximálně pomáhat v hýčkání nového srdíčka, ale ta největší péče je jen a jen na něm a musím ho pochválit, jak zodpovědně se postavil k pravidelnému braní imunosopresiv a dalších léků. Dnes slavíme velký den, který jsme si pojmenovali jako první Vojtovo narozeniny, které jsme náležitě oslavily (viz přiložené foto).

Vojtovi je dnes 12 let a já mu přeji, aby mu srdíčko, které se z Vaší pomocí rozběhlo, dlouho sloužilo a přeji mu hodně zdraví. Hodně zdraví z celého srdce přeji Všem, kteří o nás celých dlouhých 6 týdnů v loňském roce pečovali. Nedá se jmenovat, protože by to byl velice dlouhý seznam a určitě bych na někoho zapomněla - a to si nikdo z Vás nezaslouží.

 

 

 

S úctou k Vám a k Vaší práci

Věra Stulíková, Horažďovice

Galerie

Jméno